România Mare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

România Mare


You are not connected. Please login or register

Alegeri Preşedintele eRomâniei

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Alegeri Preşedintele eRomâniei Empty Alegeri Preşedintele eRomâniei Tue Feb 16, 2010 7:22 pm

praf2407


Presedinte de partid
Presedinte de partid

Aici vor fi postaţi candidaţii care vor fi susţinuţi de partid.

https://romaniamare.forumotion.com

2Alegeri Preşedintele eRomâniei Empty Alegeri augut 2010. Wed Aug 04, 2010 9:46 am

Catalin Vasile



Pentru cei care nu sunt la curent cu treburile partidului, ma aflu la al doilea mandat, in prezent.
Incerc sa fac totul pentru a ridica Romania Mare, dar am nevoie si de concursul vostru.
Va rog sa il votati pe candidatul Victor Petrescu pentru demnitatea de e-Presedinte al tarii noastre.
Initial l-am avut drept candidat propriu pe Victor Ionescu, colegul nostru, care se dovedeste a fi cat se poate de activ, insa am hotarat sa il sustinem pe candidatul mentionat ceva mai sus, alaturandu-ne initiativei de Uniune Nationala pentru a aduce un om care va face treaba necesara intr-un moment delicat pentru Romania si aliatii sai, cum este cazul e-Croatiei.
Pentru aceasta sustinere ni s-a oferit un post in guvern, insa am refuzat si am solicitat, drept compensatie, sustinere in alegerile legislative, astfel incat sa punem pe cineva in Congres si sa ne facem cunoscuti.
Prin urmare, va rog sa dati curs solicitarii mele de a vota pe Victor Petrescu.Oricum, siti ca totusi eu tin la libertatea fiecaruia si va fi intrutotul la latitudinea voastra cu cine veti vota.Dar daca ati binevoit sa va alaturati unui partid, in treburi importante trebuie sa fim uniti.
Sa stati linistiti, caci eu nu voi face targuri faustiene, asa cum am respins deja destule oferte "negre".Nu vom colabora cu oricine.
Astept insa si parerile voastre, care ori nu prea vin ori sunt putini cei care raspund si o fac cu intarziere.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum